Specjalista/ka sprzedaży - rynek niemiecki

Trenkwalder

Niepołomice, małopolskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Niepołomice

Obowiązki:
- bezpośrednia obsługa,poszukiwanie i wsparcie klienta na rynkach niemieckojęzycznych,
- udział w zagranicznych targach,
- kontrola poszczególnych etapów zamówienia od momentu złożenia, poprzez produkcję, wysyłkę i dostarczenie do klienta zgodnie z zamówieniem,
- przygotowywanie ofert handlowych dla aktualnych i potencjalnych klientów,
- wykonywanie prac administracyjnych związanych z obsługiwanym regionem,
- praca w Niepołomicach.

Wymagania:
- biegła znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie,
- biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
- doświadczenie w pracy w handlu/sprzedaży,
- doświadczenie/praktyka zagraniczna (praca/studia)
- dyspozycyjność - zagraniczne wyjazdy służbowe,
- mile widziana znajomość branży gier i/lub rynku reklamowego,
- znajomość obsługi programów pakietu Office,
- prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- stabilną pracę w nowoczesnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku europejskim,
- umowę o pracę,
- możliwości dynamicznego rozwoju zawodowego, zależnego od realizacji wyznaczonych celów,
- pracę w firmie o polskim kapitale,
- pakiet socjalny.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.