Specjalista/ka obsługi zamówień Klientów

Adecco Poland Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Łódź

Miejsce pracy: Ksawerów

Obowiązki na stanowisku pracy:

  • prace administracyjno-biurowe - z dokumentacją, zamówieniami, analizy, raportowanie
  • Obsługa Klienta drogą mailową i telefoniczną - głównie w j. angielskim
  • Wymiana informacji z działem zakupów oraz magazynem
  • Ścisła współpraca z Finance Managerem i Prezesem firmy
  • Udział w zebraniach, targach, spotkaniach
  • Stałe poszerzanie swojej wiedzy o produktach firmy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 1 rok (w branży automotive będzie dodatkowym atutem)
  • Znajomość j. angielskiego umożliwiająca komunikację w tym języku
  • Gotowość do wyjazdów służbowych (targi, spotkania z Klientami, szkolenia)
  • Doskonałe umiejętności analityczne, komunikacyjne
  • Rzetelność i skrupulatność w wykonywaniu swoich obowiązków
  • Umiejętność budowania relacji

Oferujemy:

  • Stałą współpracę zawieraną bezpośrednio z Naszym Klientem
  • Atrakcyjną stawkę podstawową
  • Pracę w rodzinnej firmie w przyjaznej atmosferze
  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • Pakiet szkoleń stanowiskowych i produktowych w pierwszych miesiącach pracy
  • Pakiet benefitów dodatkowych oferowanych przez firmę

* w związku z obecną sytuacją w kraju, rozmowy rekrutacyjne i początki współpracy będą prowadzone w 100% online, będą skupiały się na odpowiednim szkoleniu, wdrażaniu tak, aby po unormowaniu się sytuacji osoba mogła z pełną wiedzą rozpocząć pracę w biurze.

Numer referencyjny: DS/03/2020/CSS
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.