Specjalista/ka ds. Zasobów Ludzkich

Gi Group Poland S.A.

Wrocław, dolnośląskie

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

Miejsce pracy: Wrocław
Dla naszego Klienta - międzynarodowej firmy produkcyjnej, prowadzimy rekrutację na stanowisko:
SPECJALISTA/KA ds. ZASOBÓW LUDZKICH

TWOJE ZADANIA:
Prowadzenie dokumentacji personalnej pracowników
Zatrudnianie nowych pracowników
Przyjęcie/zwolnienie/zmiana danych pracownika w TETA i TETA HRM i TETA ME
Obsługa TETA ME: akceptowanie wniosków o urlopy bezpłatne, okolicznościowe, inne absencje np. krwiodawstwo, wezwania do sądu, zmiany danych (adresy, Urzędy Skarbowe), zgłoszeń zarejestrowania i wyrejestrowania członków rodziny do ubezpieczenia zdrowotnego), oświadczeń art. 188 kp. (rejestracja uprawnień w TETA), drukowanie dokumentów z TETA ME do akt osobowych, odnawianie haseł dla pracowników

WYMAGANIA:
Doświadczenie pracy w obszarze kadr i płac
Dobra znajomość prawa pracy, w tym zagadnień z czasu pracy
Znajomość języka angielskiego
Zdolności analityczne, umiejętność rozwiązywania problemów
Umiejętność współpracy w zespole
Doświadczenie przy wdrażaniu systemu kadrowo-płacowego - będzie Twoim atutem

OFERUJEMY:
Umowę o pracę kodeksową - chęć zatrudniania na dłuższy okres czasu
Stabilne i przyjazne miejsce pracy
Międzynarodowe środowisko pracy
Pracę z nowoczesnymi systemami kadrowymi
Wynagrodzenie zasadnicze + premie do 12% za m-c - rozliczane kwartalnie
Benefity

Agencja pracy Gi Group - posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 570.
Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.