Specjalista/ka ds. zamówień publicznych

Trenkwalder

Gdańsk, pomorskie

Trenkwalder
Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach, outsourcingu i doradztwie personalnym. Jesteśmy częścią Trenkwalder Group AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając kandydatów oraz firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Obowiązki:
- tworzenie zleceń zakupu produktów i usług dla wszystkich europejskich zakładów firmy,
- zarządzanie zleceniami zakupu w kwestiach zmiany ceny, warunków płatności, daty dostawy itp.,
- potwierdzenie i kontrola stanu realizacji zamówienia w celu zapewnienia dostawy na czas,
- współpraca z zespołem rozrachunków z dostawcami (AP) w zakresie uzgadniania faktur i problemów z nimi,
- zapewnienie wewnętrznej komunikacji przy problemach z dostawą,
- utrzymywanie wewnętrznych kontaktów w kwestii zaopatrzenia, planowania produkcji, produkcji, magazynowania.

Wymagania:
- bardzo dobra znajomość języka angielskiego i niemieckiego,
- doświadczenie w obszarze zamówień (praca w środowisku ERP),
- dobra, praktyczna znajomość narzędzi MS Office,
- bardzo dobre umiejętności komunikacyjne i nastawienie do pracy zespołowej,
- umiejętność ustalania priorytetów zadań,
- umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy:
- konkurencyjne wynagrodzenie i atrakcyjny pakiet świadczeń,
- możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku,
- świetna lokalizacja biurowa,
- wysokie standardy i kultura firm,
- przyjazna atmosfera międzynarodowa.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy