Specjalista/-ka ds. Utrzymania Ruchu

Ivy Technology Poland sp. z o.o.

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Ivy Technology Poland sp. z o.o. Ivy Technology Poland sp. z o.o.

Ivy Technology jest globalnym dostawcą usług serwisowych dla wielu znanych światowych marek, takich jak Dell czy HP. Mamy przyjemność przedstawić Wam profil osoby, jakiej szukamy na stanowisko Specjalista/-ka ds. Utrzymania Ruchu. Osoba ta będzie pracowała na innowacyjnym projekcie Amazon Robotics, który odpowiada za dostarczenie infrastruktury dla firmy Amazon. Jest to wspaniała okazja do zdobycia międzynarodowych doświadczeń w wielu różnych obszarach. Podróże służbowe po Europie i Ameryce Północnej to nieodłączna część tej pracy, zajmują one około 75 % całości czasu spędzonego w Ivy Technology.

Zacznij z nami przygodę na stanowisku:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Twój zakres obowiązków:

  • naprawa, konserwacja i utrzymanie infrastruktury automatycznej i robotycznej na Projekcie,
  • samodzielne naprawy w/w infrastruktury,
  • dbanie o bezpieczeństwo pracowników oraz współpracowników,
  • współpraca z działem utrzymania ruchu,
  • zgłaszanie niezgodności, awarii czy uszkodzeń do Kierownika ds. technicznych lub innej osoby zarządzającej budynkiem,
  • realizacja inne zadań zleconych przez przełożonego.

Nasze wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe, techniczne, mechaniczne, automatyczne,
  • potwierdzone kompetencje w zakresie prac technicznych,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami elektrycznymi i ręcznymi,
  • znajomość metod kalibracji narzędzi,
  • mile widziane jest posiadanie aktualnego certyfikatu LOTO,
  • umiejętność czytania instrukcji i dokumentacji technicznej,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego, zwłaszcza technicznego,
  • doświadczenie w środowisku Linux,
  • dyspozycyjność do częstych i dłuższych wyjazdów zagranicznych m. in. Europa i Ameryka Pn,
  • prawo jazdy kat.B,
  • rozwinięte zdolności komunikacyjne,
  • odpowiedzialność i samodzielność w działaniu,
  • precyzja w działaniu,
  • umiejętność działania pod presją czasu i w sytuacjach stresujących

Zobacz co możemy Ci zaproponować:

  • UMOWĘ O PRACĘ
  • STAWIAMY NA RODZINĘ: zabawa choinkowa, piknik dla rodzin, dofinansowanie urlopów, kolonii, wyprawki dla noworodków, bilety do kina.
  • ROZWIJAMY SIĘ NA OKRĄGŁO: kursy językowe, dofinansowanie studiów, szkolenia zawodowe, rozwojowe i leanowe, konkursy dla pracowników „Forum Pomysłów”.
  • IVY NA SPORTOWO: dofinansowanie do kart Multisport, siłownia wraz z trenerem personalnymi sauna na terenie firmy, sekcja boksu, piłki nożnej, siatkówki, badmintona .
  • ZDROWIE TO PODSTAWA: prywatna opieka medyczna, konsultacje lekarskie na terenie firmy i bogato wyposażony gabinet lekarski, konsultacje psychologiczne, śniadania lub obiady za 3 zł.
  • OPIEKA FUNDACJI TAKE CARE: pomoc okołomedyczna pracownikom i ich rodzinom dotkniętym trudno uleczalnymi chorobami, akcje prozdrowotne i propracownicze.
Zobacz, co możemy Ci zaproponować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
For more information, please visit us at www.ivytech.com of follow us at Facebook.