Specjalista/ka ds. umów i monitorowania realizacji kontraktów

Energopol-Szczecin S.A.

70-646 Szczecin, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Energopol Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin

Zadania:
• analiza dokumentów przetargowych (SIWZ, projektów umów) dla zamówień prowadzonych w oparciu o prawo cywilne, Prawo Zamówień Publicznych i procedury FIDIC
• opracowywanie i weryfikacja treści umów i aneksów na roboty budowlane, dostawy i usługi w oparciu o dokumenty kontraktowe, procedury FIDIC, Prawo zamówień publicznych, jak również procedury wewnętrzne
• współpraca z Dyrekcją Kontraktów, działem prawnym
• nadzór formalny nad realizowanymi kontraktami
• udział w spotkaniach negocjacyjnych z podwykonawcami robót budowlanych, dostaw i usług
• przygotowywanie dokumentacji formalno-prawnej (np. oświadczeń, pełnomocnictw)
• prowadzenie rejestrów realizowanych umów i dbałość o właściwy obrót umowami
• tworzenie i analiza korespondencji kontraktowej
• archiwizacja dokumentów kontraktowych

Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie
• przejrzyste warunki zatrudnienia
• udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach
• możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, rozwój w ramach struktur)
• pracę w doświadczonym i zaangażowanym zespole

Wymagania

• wykształcenie wyższe (preferowane budowlane lub prawnicze)
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w realizacji projektów budowlanych opartych na warunkach FIDIC oraz Prawo Zamówień Publicznych
• praktyczna znajomość Prawa cywilnego, Ustawy Prawo Zamówień Publicznych, procedur FIDIC, Prawa budowlanego
• umiejętność dokonywania analiz i poszukiwania rozwiązań
• dobra organizacja pracy
• samodzielność, odpowiedzialność
• terminowość i dokładność

Prezentacja firmy

Energopol - Szczecin S.A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdzies... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/08/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa