Specjalista/ka ds. systemów jakości i audytu

Trenkwalder

Cieszyn, Katowice, śląskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Cieszyn, Katowice

Obowiązki:
- nadzór nad funkcjonowaniem systemów w tym, jakości (ISO 9001), bezpieczeństwa (OHSAS 18001), środowiska (ISO 14001), ISO TS,
- aktualizacja oraz kontrola dokumentacji dotyczącej systemu zarządzania jakością,
- wdrażanie nowych systemów,
- realizacja zadań związanych z ciągłym doskonaleniem systemów,
- organizacja i uczestnictwo w audytach certyfikujących oraz wewnętrznych,
- tworzenie i weryfikacja procedury i inne dokumentacje związaną z systemami,
- udział w pracach zakładowej komisji inwentaryzacyjnej i kontrola prawidłowość dokonywania inwentaryzacji przez zespoły spisowe,
- kompletowanie i przechowywanie dokumentacji inwentaryzacji oraz udział w weryfikacji i wystawianiu protokołów dotyczących różnic inwentaryzacyjnych.

Wymagania:
- wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane z zakresu zarządzania jakością),
- doświadczenie z systemem zarządzania jakością (ISO 9001, 14001, 18001 lub podobnym) w przedsiębiorstwie o profilu produkcyjnym,
- znajomość zagadnień z zakresu zarządzania jakością: 8D, SPC, MSA, FMEA, APQP, PPAP, PSW, CSR,
- dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca samodzielne opracowywanie i tłumaczenie dokumentacji oraz swobodną komunikację,
- dobra znajomość pakietu MS Office,
- umiejętności szybkiego uczenia się oraz chęci rozwoju w obszarze jakości.

Oferujemy:
- stabilną pracę u lidera w branży,
- realny wpływ na rozwój firmy,
- atrakcyjne zarobki oraz dostosowany indywidualnie pakiet dodatków,
- pracę w zespole najlepszych profesjonalistów w branży,
- możliwość poszerzania swojej wiedzy i kwalifikacji,
- pakiet relokacyjny - miejsce pracy: Cieszyn.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy