Specjalista/ka ds: sprzedaży

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop - platforma sklepów internetowych, która dynamicznie rozwija się na rynku e-commerce, poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Handlowiec / Specjalista/ka ds: sprzedaży. Praca w biurze w Krakowie na pełen etat.

Ważne jest dla nas abyś miał/a doświadczenie na stanowisku handlowym związanym z pozyskiwaniem i utrzymaniem klientów.

Całej reszty Cię nauczymy :)

Będziesz odpowiedzialny/a głównie za pozyskiwanie klientów dla marki Sky-Shop oraz budowanie pozytywnej relacji z klientami. Będziesz również pojawiać się z nami na branżowych Targach.

Opis stanowiska:

  • Pozyskiwanie nowych klientów dla marki Sky-Shop
  • Budowanie pozytywnej relacji z klientami
  • Raportowanie działań

Oferujemy:

  • Pełny etat - UoP lub B2B
  • Wysokie prowizje od sprzedaży
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne biuro w centrum Krakowa
  • Niezbędna narzędzia pracy
  • Szkolenia i konferencje
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypadu integracyjne np: paintball
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Chill pufa, Xbox One z ciekawymi grami
  • Komputer i telefon
  • Lotki :)

Wymagania

Wymagania:

  • Doświadczenie na stanowiskach handlowych
  • Umiejętność prowadzenia zrozumiałej korespondencji e-mail
  • Umiejętność prowadzenia rozmów telefonicznych
  • Skuteczne metody sprzedaży
  • Kultura osobista

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (t.j. Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.).

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premie, MultiSport
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce