Specjalista/ka ds. sprzedaży w terenie

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Cieszyn, śląskie

Miejsce pracy: Cieszyn

Oferta:

  • Bogaty pakiet szkoleń
  • Możliwości rozwoju
  • Przyjazna atmosfera pracy w gronie profesjonalistów
  • Umowa o pracę na pełny etat
  • Pakiet benefitów, niezbędne narzędzia pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Umiejętność budowania trwałych relacji w kontaktach B2B
  • Samodzielność, orientacja na cel, umiejętność planowania i analitycznego myślenia
  • Chęć działania w oparciu o cele sprzedażowe oraz jakościowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży

Zadania:

  • Współpraca z punktami detalicznymi (B2B), rozwijanie długofalowych relacji jako reprezentant wiodącej firmy z branży tytoniowej
  • Zapewnienie dostępności i odpowiedniej ekspozycji produktów w punktach sprzedaży
  • Budowanie i wzmacnianie komunikacji międzynarodowych marek
  • Wprowadzanie innowacyjnego produktu na rynek
  • Planowanie i realizacja celów sprzedażowych oraz jakościowych

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy