Specjalista/ka ds. sprzedaży, promocji i wsparcia klienta

TravelTECH Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy firmą z sektora IT. Przygotowujemy i dystrybuujemy rozwiązania umożliwiające internetową rezerwację, sprzedaż, i obsługę posprzedażową produktów lotniczych i turystycznych. Będąc częścią naszego zespołu, możesz liczyć na wsparcie i pomoc innych pracowników i przekonać się, że poza interesującą pracą, czekają tu na Ciebie także fantastyczni ludzie. Choć naszym priorytetem jest zadowolenie Klientów, to równie mocno stawiamy na satysfakcję z pracy.

W tym momencie poszukujemy koleżanki lub kolegi, którzy pomogą nam wypromować nowy serwis - platformę dla agentów biur podróży oraz znaleźć nowych klientów (w Polsce i zagranicą) na tworzone przez nas systemy

Jeśli chcesz do nas dołączyć i czerpać przyjemność z pracy, wyślij do nas zgłoszenie  - czekamy na Ciebie!

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie należało realizowanie zadań związanych ze sferą sprzedaży i opieki nad klientem, w tym:

  • opracowanie i realizacja strategii promocji i sprzedaży,
  • współudział w kreowaniu wizerunku marek i firmy,
  • monitoring i analiza działań konkurencji,
  • współtworzenie materiałów marketingowych,
  • monitorowanie wyników i optymalizacja działań promocyjnych,
  • budowa i utrzymywanie właściwych relacji z klientami i partnerami.

Wymagania

  • doświadczenie w pracy w na stanowsku handlowca IT
  • znajmość zagadnień związanych z promocją i sprzedażą - także internetową,
  • biegłą znajomość jęz. angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym),
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • proaktywna postawa i samodzielność w działaniu,
  • samodyscyplina i umiejętność organizacji pracy własnej,
  • wysoko rozwinięte umiejętności sprzedażowe i negocjacyjne,
  • silna motywacja i nastawienie na cel,
  • wrodzony optymizm ;)

Mile widziane

  • doświadczenie na podobnym (samodzielnym/kierowniczym) stanowisku w firmie o profilu IT,
  • znajomość zagadnień promocji i sprzedaży systemów IT,
  • znajomość zagadnień związanych z organizacją podróży,
  • umiejętność tworzenia efektywnych prezentacji sprzedażowych,
  • kreatywność, proaktywność, upór w dążeniu do celu, cierpliwość,
  • znajmość języka rosyjskiego.

Oferujemy

  • ciekawą i staysfakcjonującą pracę przy promocji i dystrybucji systemów IT  oraz pozyskiwaniu klientów B2B,
  • możliwość rozwoju i realizacji ambitnych celów,
  • samodzielność w pracy,
  • realny wpływ na rozwój firmy,
  • rozsądne wynagrodzenie - na umowę o pracę lub handlową,
  • pracę z chętnym do pomocy, entuzjastycznym zespołem profesjonalistów,
  • miłą atmosferę pracy w komfortowym biurze,
  • kartę multisport, świeże owoce, kawę itd.

Osoby zainteresowane ofertą pracy w TravelTECH Sp. z o.o. prosimy o wysłanie swojego CV oraz o załączenie listu motywacyjnego.

Uprzejmie informujemy, że na spotkania rekrutacyjne zapraszamy tylko wybrane osoby.

Prosimy o załączenie w dokumentach aplikacyjnych klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego i przyszłych procesów rekrutacyjnych przeprowadzanych przez TraveltECH Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dn. 29 08 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 późn. zm.)."

Załączenie powyższej klauzuli jest niezbędne do rozpoczęcie procesu rekrutacji.

Prezentacja firmy

Budowa i rozwój internetowych systemów rezerwacyjnych

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Sprzedaż