Specjalista/ka ds. sprzedaży (branża finansowa)

Orienta Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Dla naszego klienta, prężnie rozwijającego się start-up'u z branży Digital Finance, z siedzibą w centrum Warszawy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku Specjalista/ka ds. sprzedaży

Zakres obowiązków:
- Sprzedaż B2B usług finansowych oferowanych przez firmę
- Aktywne pozyskiwanie klientów - małe i średnie przedsiębiorstwa
- Ocena zdolności kredytowej potencjalnych klientów
- Utrzymywanie i budowanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy
- Osiąganie uzgodnionych miesięcznych celów sprzedażowych

Oczekiwania:
- Min. 2-letnie doświadczenie w branży finansowej
- Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Matematyka
- Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
- Umiejętności analityczne
- Umiejętności sprzedażowe, negocjacyjne i komunikacyjne
- Chęć rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie

Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie (podstawa + premie sprzedażowe)
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Pracę w dogodnej lokalizacji, w centrum Warszawy
- Pracę w międzynarodowym środowisku
- Czynny udział w rozwoju firmy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.