Specjalista/ka ds. rekrutacji i kadr

ProPersona. Doradztwo i rozwój

Tarnowskie Góry, śląskie

Opis stanowiska pracy

ProPersona. Doradztwo & Rozwój to dynamicznie rozwijająca się firma na rynku usług doradczych. Opiera się na wieloletnim doświadczeniu w zakresie stosowania różnorodnych instrumentów polityki personalnej w dużych i średnich przedsiębiorstwach produkcyjnych oraz usługowych. Wyróżnia nas indywidualne podejście do każdej rekrutacji i doradztwa z zakresu zasobów osobowych. Przywiązujemy dużą wagę do ciągłego doskonalenia kompetencji. Numer wpisu do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia: 17284.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma projektująca i wykonująca wyposażenie wnętrz statków, okrętów i jachtów. W związku z dynamicznym rozwojem struktur firmy w Polsce do jej siedziby w Tarnowskich Górach, poszukujemy Kandydatów/Kandydatek na stanowisko:

Miejsce pracy: Tarnowskie Góry (śląskie)

Opis stanowiska:

  • Samodzielna organizacja i realizacja rekrutacji na stanowiska wykonawcze (przygotowywanie i publikowanie ogłoszeń, kontakt z agencjami pracy tymczasowej, korzystanie z bodyleasingu).
  • Sporządzanie dokumentów w zakresie zatrudniania i zwalniania pracowników.
  • Prowadzenie pełnej dokumentacji kadrowo-płacowej (akta osobowe).
  • Sporządzanie dokumentów kadrowych: zaświadczenia, umowy, aneksy, świadectwa pracy, etc.
  • Prowadzenie ewidencji czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich.
  • Archiwizowanie dokumentacji.
  • Sporządzanie raportów i zestawień kadrowo-płacowych.
  • Kontakt z centralą firmy.

Od Kandydatów/Kandydatek oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego (preferowane).
  • Doświadczenia w zakresie rekrutacji pracowników fizycznych/wykonawczych.
  • Wiedzy i doświadczenia w prowadzeniu akt osobowych.
  • Dobrej znajomości prawa pracy.
  • Dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Bardzo dobrej organizacji pracy i umiejętności ustalania priorytetów.
  • Komunikatywności.
  • Dokładności, samodzielności i zaangażowania.
  • Umiejętności pracy pod presją czasu.
  • Znajomości pakietu MS Office (Word, Excel),
  • Prawa jazdy kat. B

Oferta obejmuje:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjny system wynagradzania.
  • Pracę w profesjonalnym środowisku i dynamicznie rozwijającej się organizacji.
  • Możliwość awansu i budowania ścieżki kariery wewnątrz organizacji.
  • Możliwość kontaktów międzynarodowych.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb bieżących i przyszłych procesów rekrutacji, doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy prowadzonych przez ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu na rzecz klientów wskazanej firmy a także na przekazywanie moich danych do klientów wskazanej firmy w związku z realizowanymi przez ProPersona. Doradztwo i rozwój procesami: rekrutacji, doradztwa personalnego oraz pośrednictwa pracy.”

Informujemy, że Administratorem danych jest ProPersona. Doradztwo i rozwój z siedzibą w Bytomiu przy ul. Kraszewskiego 20/13. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prezentacja firmy

"ProPersona. Doradztwo i rozwój" to dynamicznie rozwijająca się f... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/11/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja