Specjalista/ka ds. Obsługi Posprzedażnej Samochodów Używanych (język chorwacki lub serbski)

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży leasingowej, poszukujemy osoby na stanowiska Specjalista/ka ds. Obsługi Posprzedażnej Samochodów Używanych ze znajomością języka chorwackiego lub serbskiego.

Zakres obowiązków:

  • Administracja procesem aukcji samochodów używanych / poleasingowych;
  • Obsługa klientów dokonujących zakupu pojazdów w/w;
  • Obsługa reklamacji od klientów w zakresie procesu zakupu w/w;
  • Pozyskiwanie nowych nabywców pojazdów używanych – głównie w krajach Europy Środkowo-Wschodniej;
  • Zarządzanie / obsługa bazy danych nabywców pojazdów używanych.

Wymagania / oczekiwania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
  • Bardzo dobra znajomość znajomość języka chorawackiego lub serbskiego w mowie i piśmie
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne, otwartość, umiejętność pracy w zespole;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu i wyników, samodzielność w działaniu;
  • Dobra organizacja pracy (dokładność, terminowość, rzetelność, umiejętność priorytetyzacji obowiązków);
  • Łatwość adaptacji w dynamicznie rozwijającym się środowisku pracy;
  • Wrażliwość na potrzeby Klienta;
  • Dobra znajomość narzędzi MS Office.

Oferujemy:

  • Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku;
  • Doskonałą atmosferę pracy;
  • Umowę o pracę;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet ubezpieczeniowa grupowego.
Devire Devire Devire Devire