Specjalista/ka ds. Obsługi Klienta Niemieckojęzycznego

Gallup Arteria Management Sp. z o.o. S.K.A.

Ruda Śląska, śląskie

Opis stanowiska pracy

W związku z dynamicznym rozwojem jednego z Naszych prestiżowych projektów poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Ruda Śląska

Do Twoich zadań będzie należeć:
- telefoniczny i mailowy kontakt z Klientem biznesowym w języku niemieckim (wyłącznie połączenia wychodzące),
- planowanie terminów oraz wprowadzanie danych do wewnętrznego systemu operacyjnego,
- nawiązywanie pozytywnych relacji z Klientami oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy.

W zamian zapewniamy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej firmie wśród zgranych i sympatycznych ludzi,
- wynagrodzenie podstawowe 4500 – 6000 PLN brutto,
- przejrzysty system premiowy (nawet do 2000zł brutto),
- pracę z codziennym wykorzystaniem umiejętności językowych,
- możliwość pracy w pełnym lub niepełnym wymiarze godzin – oferta pracy kierowana jest również do studentów (istnieje możliwość dostosowania grafiku),
- kompleksowe szkolenie przygotowujące do wykonywania powierzonych obowiązków,
- pracę jednozmianową w godzinach 8-16 od poniedziałku do piątku,
- możliwość przystąpienia do programu OK System,
- liczne konkursy, vouchery do kina, dzień pizzy, owocowe dni i wiele innych atrakcji.

Wymagania

Nasze oczekiwania:
- bardzo dobra znajomość języka niemieckiego,
- dobra znajomość obsługi komputera oraz aplikacji internetowych,
- swoboda w prowadzeniu rozmów telefonicznych,
- zaangażowanie i pozytywne nastawienie,
- dobra organizacja pracy, dokładność, samodzielność.

Prezentacja firmy

Jesteśmy firmą świadczącą usługi contact center. Dla naszych part... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
10
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
4 500PLN - 8 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Obsługa klienta