Specjalista/ka ds. Marketingu

Orienta Polska Sp. z o.o.

Trzebnica, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Trzebnica

Miejsce pracy: Mienice (okolice Wrocławia)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista/ka ds. Marketingu

Zakres obowiązków:

  • Realizowanie działań marketingowych z wykorzystaniem wszystkich dostępnych portali społecznościowych,
  • Prowadzenie profilu firmy w social media,
  • Pozycjonowanie strony internetowej w wyszukiwarkach krajowych i zagranicznych,
  • Udział w targach i imprezach branżowych,
  • Tworzenie grafik i prezentacji produktów,

Wymagania:

  • Min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Dyspozycyjność do wyjazdów służbowych ( 1-2 razy w roku),
  • Umiejętność obsługi programów Corel/Photoshop lub innych,
  • Podstawowa znajomość zagadnień marketingu internetowego,
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia - umowę o pracę,
  • Praca w miłej i przyjaznej atmosferze – w godzinach 8:00-16:00,
  • Atrakcyjne i konkurencyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia,
  • Możliwość rozwoju oraz udziału w szkoleniach i targach branżowych,
  • Imprezy pracownicze i wyjazdy integracyjne,
  • Niekorporacyjne środowisko pracy,
  • Benefity tj. ubezpieczenie Allianz i upominki świąteczne.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.