Specjalista/ka ds: Marketingu i PR

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu SaaS, która dynamicznie rozwija się na polskim rynku e-commerce. Aktualnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Specjalista/ka ds.: Marketingu i PR.

Opis stanowiska:

Będziesz odpowiedzialny/a za prowadzenie działań związanych z Marketingiem i PR marki Sky-Shop. Twoja praca będzie związana z wieloma działaniami marki, najważniejsze z nich to prowadzenie komunikacji na naszych kanałach Social Media (Facebook, Instagram, Youtube, Twitter) oraz aktywne działanie w społecznościach internetowych. Prowadzenie webinar’ów oraz gościnne uczestnictwo w zewnętrznych webinar’ach. Nieodzowną częścią Twojej pracy będzie prowadzenie video rozmów/wywiadów oraz nagrywanie video-contentu, a także udział przy tworzeniu Contentu wraz we współpracy z Copywriter’em. Będziesz również uczestniczyć przy tworzeniu i realizacji wszelkich działań marketingowych marki, a także w targach/eventach oraz organizacji naszego autorskiego eventu.

Oferujemy:

  • Pełny etat - Umowa o Pracę lub B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności
  • Premie
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT
  • Wygodne biuro w Krakowie
  • Niezbędna narzędzia pracy
  • Szkolenia i konferencje
  • Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy
  • Wypadu integracyjne np: paintball
  • Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)
  • Chill pufa, Xbox One z grami
  • Komputer i telefon
  • Lotki :)

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia w Marketingu i PR
  • Samodzielność w działaniu
  • Umiejętność skutecznej komunikacji z ludźmi
  • Znajomość świeżych trendów w Marketingu i PR
  • Znajomość trendów i skutecznych metod marketingowych panujących w Social Media
  • Kreatywność oraz inicjatywa
  • Umiejętności organizacyjne
  • Otwartość i pozytywne nastawienie

Mile widziane (nie wymagane):

  • Doświadczenie w branży e-commerce / IT / hostingowej etc.
  • Znajomość takich narzędzi jak Google Analytics, AdWords, Brand24
  • Warsztat Copywriter’ski – lekkie pióro
  • Doświadczenie przy występowaniu przed kamerą
  • Doświadczenie przy prowadzeniu webinar’ów

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/04/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media