Specjalista/ka ds. kontroli jakości

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Niepołomice, małopolskie

Miejsce pracy: Niepołomice

Oferta:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie podstawowe + comiesięczna premia
  • Umowa o pracę bezpośrednio z firmą naszego Klienta (pierwsza umowa zawierana na 3 miesiące, kolejna na 2 lata -> czas nieokreślony)
  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Wsparcie przełożonych na etapie wdrożenia/nauki
  • Rozbudowany pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, OK System - pakiety sportowe, dofinansowanie studiów/ kursów językowych, dofinansowanie posiłków, Generali - grupowe zniżki na samochody z grupy VW, elastyczny czas pracy, Home Office (2 dni w miesiącu za zgodą przełożonego)
  • Praca jednozmianowa z elastycznym czasem pracy

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane w zakresie zarządzania jakością)
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku (mile widziane)
  • Mile widziane doświadczenie w stosowaniu narzędzi zapewnienia jakości, takich jak: FMEA, raporty 8D, arkusze kontrolne, TQM
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego na poziomie B2 - warunek konieczny
  • Znajomość rysunku technicznego
  • Umiejętność analizy procesów i zagadnień technicznych
  • Praktyczna znajomość pakietu Office
  • Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy pod presją czasu
  • Zaangażowanie, sumienność oraz dokładność

Zadania:

  • Wsparcie merytoryczne dla danego obszaru montażu w przypadku wystąpienia błędów czy problemów jakościowych
  • Ocena wad części i komponentów oraz przygotowanie dokumentacji do reklamacji oraz prowadzenie procesu poprawy jakości dostawców
  • Tworzenie statystyk jakościowych
  • Udział w analizach błędów na przypisanym obszarze produkcji
  • Współpraca z działem planowania i montażu w trakcie wprowadzania nowych komponentów/ typów pojazdu
  • Analiza reklamacji klientów i serwisu oraz komunikacji wewnętrznej o niezgodnościach
  • Administrowanie systemem raportowania błędów w procesie, gromadzenie i wizualizowanie informacji dotyczących błędów procesowych
  • Administrowanie protokołem pojazdu (zamawianie, wprowadzanie zmian, archiwizowanie)

Nie masz doświadczenia? Aplikuj! Szukamy też osób do przyuczenia!

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy