Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Orienta Polska Sp. z o.o.

Jelcz-Laskowice, dolnośląskie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice

Miejsce pracy: Jelcz-Laskowice (Łęg)

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta, działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenie na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista/ka ds. Kadr i Płac

Główny zakres obowiązków:

  • Obsługa kadrowo - płacowa kilkuset pracowników,
  • Rozliczanie czasu pracy, urlopów, zwolnień lekarskich i innych absencji,
  • Realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS, US,
  • Naliczanie list płac,
  • Przygotowywanie zestawień i raportów.

Wymagania:

  • Min. 5 letnie doświadczenie w prowadzeniu obsługi kadrowo-płacowej,
  • Praktyczna znajomość prawa pracy,
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu administracji personalnej, naliczania wynagrodzeń, podatków oraz ubezpieczeń społecznych,
  • Doświadczenie w pracy w obszarze kadr i płac w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Znajomość programów kadrowo-płacowych,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B (w zależności od preferencji) - bezpośrednio u naszego klienta,
  • Pracę w godzinach 8-16 - z możliwością indywidualnej modyfikacji,
  • Możliwość pracy zdalnej,
  • Wynagrodzenie oparte o system podstawa + premia,
  • Benefity pozapłacowe - Opieka medyczna, Benefit System.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.