Specjalista/ka ds. jakości odzieży

InterKadra Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, dużej polskiej firmy z branży modowej prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Nr ref: MK/0919/KR

Miejsce pracy: Gdańsk/Pruszcz Gdański

Mamy do zaoferowania:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • pracę od poniedziałku do piątku w godz. 08:00-16:00 w polskiej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku;
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy;
  • realne możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji;
  • dodatkowe świadczenia (opiekę medyczną, kartę sportową, ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach, zniżki do wykorzystania w sklepach, prezenty świąteczne, owocowe czwartki, wyprawki dla dziecka oraz inne);
  • udział w szkoleniach dot. rozwoju oraz materiałoznawstwa;
  • dostęp do szkoleń językowych;
  • bezpłatne miejsce parkingowe;
  • twórczą atmosferę w pracy oraz swobodę ubioru;
  • wspierający zespół współpracowników (małe teamy pracownicze).

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • definiowanie wymagań jakościowych dla poszczególnych marek firmy;
  • jakościowa kontrola wzorów na etapie powstawania projektu i produkcji;
  • analiza problemów jakościowych w oparciu o wyniki inspekcji jakościowych jak i reklamacji klientów;
  • rozwiązywanie problemów jakościowych, udzielanie wskazówek osobom z działu przygotowania produktu oraz dostawcom;
  • weryfikacja bazy dostawców pod kątem jakości produkowanych modeli;
  • współpraca z dostawcami w celu poprawy jakości produkowanej odzieży;
  • współpraca z działem przygotowania produktu (projektant, kupiec, technolog) przy realizacji powyższych zadań.

Od Ciebie oczekujemy:

  • min. 2 lata doświadczenia na tym samym bądź podobnym stanowisku (kontroler jakości, technolog odzieży itp.);
  • znajomości procesu produkcji odzieży;
  • spostrzegawczości oraz zdolności do analitycznego myślenia;
  • samodzielności w organizacji czasu pracy;
  • umiejętności pracy w zespole;
  • gotowości do wyjazdów służbowych (2 dni pracy w Gdańsku, 3 dni pracy w Pruszczu Gdańskim);
  • znajomości j. angielskiego na poziomie komunikatywnym.

Prezentacja firmy

InterKadra to Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/12/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Rzemiosło / Rzemiosło artystyczne, Praca Uroda / Pielęgnacja / Branża kosmetyczna