Specjalista/ka ds. eksportu z j. niemieckim/angielskim

Orienta Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Od: Orienta Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Orienta Polska Sp. z o.o. to firma będąca częścią międzynarodowej Grupy Orienta działająca na podstawie wpisu do rejestru agencji zatrudnienia nr 13347. Posiadamy dwudziestoletnie doświadczenia na włoskim rynku pracy, co pozycjonuje nas w czołówce najważniejszych firm specjalizujących się w zarządzaniu zasobami ludzkimi.

Obecnie dla naszego klienta, producenta i dystrybutora płytek ceramicznych, poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i koordynacja działań związanych z eksportem towarów na rynek zagraniczny (proces wysyłki, dostawy towaru, odprawy celne, usługi frachtowe),
  • Obsługa logistyczna zleceń na rynek UE oraz poza UE,
  • Kompletowanie dokumentacji eksportowej (faktury),
  • Kontakt z klientami zagranicznymi firmy i rozwijanie sprzedaży,
  • Obsługa posprzedażowa klientów zagranicznych,
  • Odpowiadanie na zapytania potencjalnych klientów,
  • Wsparcie działu eksportu przy przygotowaniu ofert, targów, próbek produktów.

Wymagania:

  • Wcześniejsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego)
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość programu CDN ERP XL
  • Wysoka motywacja do pracy
  • Odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Łatwość nawiązywania kontaktów

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa)
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.