Specjalista/ka ds: Content Marketingu

Sief-IT Sp. z o.o.

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Sky-Shop - platforma sklepów internetowych, która dynamicznie rozwija się na rynku e-commerce, poszukuje kandydata/tki na stanowisko Specjalisty/tki ds: Content Marketingu i PR na pełen etat.

Będziesz głównie odpowiedzialny/a za prowadzenie działań związanych z Content Marketingiem i PR czyli komunikacji marki. Twoje praca przede wszystkim będzie polegać na tworzeniu merytorycznych treści pod każdą postacią (artykuły, ebooki, infografiki i inne) na nasze blogi, zewnętrzne portale branżowe czy strony partnerów.

Nieodzowną częścią Twojej pracy będzie także prowadzenie webinarów promocyjnych oraz sporadyczne prowadzenie nagrań video w postaci rozmów na temat branży e-commerce na nasz kanał.

Zostaną powierzone Ci również nasze kanały Social Media takie jak: Facebook, Twitter, Instagram oraz Youtube.

Od czasu do czasu będziesz również brał/a z nami udział w wydarzeniach branżowych jak np: Targi.

Najważniejsze dla nas jest to abyś miał/a zapał i chęć do pracy oraz odrobinę doświadczenia w marketingu. Całej reszty, w szczególności wiedzy branżowej, nauczymy Cię :)

Opis stanowiska:

• Tworzenie Contentu (artykuły, ebooki, infografiki) na potrzeby marketingu

• Prowadzenie Webinarów promocyjnych

• Prowadzenie kanałów Social Media

• Współpraca z partnerami i firmami na płaszczyźnie marketingu i PR

• Kreowanie nowych pomysłów na marketing i promocję marki Sky-Shop

• Video - Przygotowywanie scenariusza rozmów i ich przeprowadzanie

Oferujemy

• Pełny etat - Umowa o Pracę

• Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich umiejętności

• Premie

• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie IT

• Wygodne biuro w centrum Krakowa

• Niezbędna narzędzia pracy

• Szkolenia i konferencje

• Samodzielność w planowaniu i organizacji pracy

• Wypadu integracyjne np: paintball

• Pyszną kawę, herbata, słodycze, soki, lody w lecie i inne :)

• Chill pufa, Xbox One z grami

• Komputer i telefon

• Lotki :)

Wymagania

Wymagania:

• Minimalne doświadczenie przy copywritingu, pisaniu tekstów

• Minimalne doświadczenie przy współpracy z firmami

• Wiedza z zakresu dobrych praktyk w Social Media i tworzenia skutecznego contentu

• Umiejętność prowadzenia zrozumiałej komunikacji szczególnie mailowo i telefonicznie

• Lekkie pióro

Mile widziane:

• Doświadczenie w branży e-commerce i marketingu

• Znajomość skutecznych metod marketingu internetowego

• Znajomość narzędzi takich jak: Brand24, FreshMail, Clickmeeting.

Prezentacja firmy

Sky-Shop to platforma sklepów internetowych działająca w modelu abonamen... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Premie, dodatki:
Premie, MultiSport
Branża / kategoria:
Praca Internet / e-commerce