Specjalista/ka ds. audytu / jakości

Trenkwalder

Szczecin, zachodniopomorskie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Szczecin
Obowiązki:
  • przeprowadzanie kontroli wewnętrznej procesów z zakresu różnych obszarów,
  • projektowanie nowych kontroli dla migrowanych procesów księgowych,
  • testowanie zaprojektowanych kontroli oraz ich efektywności,
  • kontrolowanie grupowego systemu kontroli.
  • projektowanie oraz wykonywanie kontroli wewnętrznych dla innych jednostek,
  • przeprowadzanie audytów przygotowanych przez zespoły operacyjne procedur pod względem merytorycznym oraz formalnym,
  • wyszukiwaniem potencjalnych zagrożeń w funkcjonujących procesach księgowych i szukanie dla nich usprawnień,
  • przygotowywanie dokumentacji na potrzeby audytów oraz współpracowaniem z wewnętrznymi/zewnętrznymi audytorami,
  • praca przy projektach zespołowych, ogólnofirmowych oraz ogólnogrupowych.

Wymagania:
  • praktyczne doświadczenie w zakresie kontroli wewnętrznej lub audytu,
  • wiedza z zakresu zarządzania ryzykiem w organizacji, przygotowywania dokumentacji kontrolnej,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • inicjatywa i zaangażowanie oraz wysoki poziom komunikatywności,
  • nastawienie na rozwiązywanie problemów i współpracę,
  • dobra organizacja pracy, dociekliwość i samodzielność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (współpraca z osobami z organizacji),
  • mile widziane wykształcenie z obszaru finansów / księgowości / controlingu.

Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie, bezpośrednio w międzynarodowej korporacji, która ciągle się rozrasta,
  • możliwość poznania procesów biznesowych oraz ich przebiegu u lidera branży handlowej, oferującej profesjonalne rozwiązania dla klientów z branży hotelarsko-gastronomicznej,
  • szansę poszerzania wiedzy i doświadczenia w różnych obszarach księgowości,
  • obszerny pakiet profesjonalnych szkoleń (z zakresu księgowości, oprogramowania - SAP, kompetencji miękkich oraz nauki języków obcych, w tym bezpłatny dostęp do kursów na platformie Udemy) oraz dofinansowania studiów lub kursów zewnętrznych,
  • hybrydowy tryb pracy,
  • prywatną opiekę medyczną oraz grupowe ubezpieczenie, także dla członków rodziny,
  • świadczenia pieniężne w ramach ZFŚS, czyli wczasy pod gruszą i dodatek na święta,
  • dofinansowaną kartę sportową,
  • miesięczny dodatek do pensji za znajomość dodatkowego języka,
  • integracje zespołowe oraz firmowe po godzinach,
  • pakiet relokacyjny dla osób gotowych przeprowadzić się do Szczecina.
Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.