Tenneco Automotive Eastern Europe Sp. z o.o.

Specjalista Jakości

Gliwice

W Gliwicach zajmujemy się rozwojem i produkcją amortyzatorów marki Monroe. Nasze dwa zakłady produkcyjne zaopatrują zarówno rynek pierwszego montażu (OE Plant), jak również rynek wtórny (Aftermarket Plant). Ponadto od 15 lat rozwijamy drugie co do wielkości centrum badawczo – rozwojowe Tenneco w Europie.

Aktualnie poszukujemy kandydatów do pracy w zakładzie OE w Gliwicach na stanowisko:

SPECJALISTA JAKOŚCI

Zakres zadań:

  • Wsparcie pracy przy analizie zwrotów gwarancyjnych na podstawie otrzymanej, wymaganej daty końcowej oraz wytycznych Quality Engineerów SBU Warranty w obszarach:
    - Nadzór nad przepływem dokumentacji finansowej związanej z obsługą kosztów zwrotów gwarancyjnych
    - Przygotowanie raportów technicznych i finansowych oraz analiz kosztów zwrotów gwarancyjnych na podstawie norm i standardów klienta
    - Przygotowywanie niestandardowych raportów z analiz zwrotów gwarancyjnych (technicznych/finansowych) na zamówienie
  • Efektywne zaplanowanie zasobów we współpracy z Quality Engineerem SBU Warranty

Wymagania:

  • Preferowane wykształcenie wyższe techniczne/administracja (lub w trakcie studiów zaocznych na w/w kierunkach)
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (MS Excel)
  • Podstawowa znajomość dokumentacji technicznej oraz rysunku technicznego
  • Odpowiedzialność i zaangażowanie
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia (bogaty pakiet socjalny: OK System, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe i inne)
  • Pracę w międzynarodowym, dynamicznym i zaangażowanym zespole
  • Możliwość podnoszenie kwalifikacji poprzez szkolenia, kursy językowe, dofinansowanie do studiów