Cyclad Sp. z o.o.

Specjalista IT

Od: Cyclad Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Warszawa

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting

Informacje o projekcie:

  • Branża: Sprzedaż/E-commerce
  • Lokalizacja: Warszawa Targówek
  • Godziny pracy: 8:00/10:00 - 16:00/18:00 oraz dyżury
  • Języki: angielski/polski
  • Wynagrodzenie: 6000 - 9000 PLN brutto

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie ciągłości pracy systemów informatycznych, serwerów, stacji roboczych, systemów RFID
  • Administracja, konfiguracja oraz monitoring infrastruktury
  • Bezpośrednie wsparcie użytkowników w obszarze IT w zakresie obsługi sprzętu
  • Administracja i zarządzanie domeną MS Active Directory
  • Tworzenie skryptów automatyzujących pracę
  • Pełnienie roli Opiekuna Regionu w Organizacji

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne oraz pierwsze doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomości serwerowych systemów operacyjnych Windows 2008R2/2012R2/2016, usług Active Directory i Hyper-V oraz umiejętność tworzenia skryptów PowerShell
  • Mile widziane doświadczenie w administracji systemami Linux: preferowane Red Hat/CentOS (administracja, konfiguracja wraz z pisaniem skryptów shellowych)
  • Mile widziane doświadczenie w diagnozowaniu i rozwiązywaniu problemów sieciowych z zakresu sieci LAN,WAN, firewall

Oferujemy:

  • Umowę o pracę lub współpracę w modelu B2B
  • Bonus miesięczny uzależniony od wyników sprzedażowych firmy
  • 13 pensję
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med
  • Kartę Multisport
  • Przyjazne rozwojowi środowisko pracy, indywidualny plan rozwoju oraz mentoring
  • Połączenie nowych technologii i ducha sportowego
  • Możliwość realizacji innowacyjnych projektów IT
  • Szkolenia, spotkania integracyjne

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.