Specjalista IT

Devire

Warszawa, mazowieckie

Devire
Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu.
Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Lokalizacja: Warszawa

Dla międzynarodowej firmy z branży Retail rozpoznawalnej na całym świecie poszukujemy osoby na stanowisko IT Specialisty.

Osoba ta dołączy do zespołu IT odpowiedzialnego za całą infrastrukturę nowoczesnego oddziału w Markach oraz dzięki przewidywanym szkoleniom stanie się specjalistą odpowiedzialnym za procesy realizowane z dostawcami (sterowaniki i programy PLC) :)

Zadania:

  • Obsługa produkcyjnych systemów IT
  • Nadzór nad infrastrukturą przemysłowego IT
  • Wsparcie w diagnostyce oraz usuwaniu usterek i awarii infrastruktury
  • Prowadzenie dokumentacji i zabezpieczanie backupów oprogramowania i komputerów przemysłowych

Oczekiwania:

  • Min. 2 letniego doświadczenia z infrastrukturą IT
  • Doświadczenie w zarządzaniu serwerami, maszynami wirtualnymi, Active Directory
  • Znajomości bazy danych SQL
  • Podstawowa znajomość programowania ( Visual Basic, C++)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (w mowie i piśmie)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Rozwój zawodowy w nowoczesnej międzynarodowej organizacji
  • Przyjazne, dobrze zorganizowane środowisko pracy działające w oparciu o najwyższe standardy
  • Bogaty pakiet socjalny (opieka medyczna, karta MultiSport, system premiowy, dodatkowe świadczenie pozapłacowe, zniżki lunchowe oraz stały rabat na produty całej marki we wszystkich sklepach)
Devire Devire Devire Devire