SPECJALISTA IT

IT Center

Warszawa, mazowieckie

IT Center
IT Center IT Center IT Center IT Center
O NAS:
Spółka informatyczna. Od 20 lat na rynku. Specjalizacja w IT dla biznesu.

Stały rozwój kompetencji i przekrojowe doświadczenie w produkcji, integracji, wdrażaniu oraz utrzymaniu w ruchu rozwiązań informatycznych dla Małych i Średnich Przedsiębiorstw.

Kompetentni, operatywni, skuteczni.

OPIS STANOWISKA PRACY:

  • utrzymywanie infrastruktury systemu informatycznego klienta,
  • utrzymywanie środowiska oraz aplikacji w ruchu,
  • tworzenie nowych środowisk, migracje, prowadzenie projektów,
  • udział w tworzeniu zaawansowanych środowisk informatycznych,
  • umiejętność analizy i rozwiązywania problemów,
  • administrowanie, monitorowanie, analiza, audytowanie i wsparcie technicznie systemów.

WYMAGANIA:

  • co najmniej 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • praktyczna znajomość środowisk wirtualizacyjnych, klastrowaych Hyper-V, VMWare,
  • znajomość rozwiązań SAN oraz NAS, doświadczenie w eksploatacji systemów wirtualizacyjnych,
  • znajomość Windows Server na poziomie administratora usługi (Ms-SQL, Ms-Exchange, IIS, Sharepoint itp.),
  • znajomość rozwiązań typu private cloud, public cloud,
  • doświadczenie w konfiguracji urządzeń sieciowych (przełączniki, routery, firewalle) HP, Cisco, Dell, Sophos, Watchguard,
  • doświadczenie w konfiguracji WLAN Cisco, HP itp.,
  • znajomość zagadnień z zakresu VLAN, routingu, DNS, DHCP,
  • praktyczna umiejętność konfiguracji VPN, IDS/IPS, DLP, wykorzystania urządzeń UTM,
  • praktyczna znajomość wdrażania rozwiązań do backupu danych w tym offsite,
  • praktyczna umiejętność wdrażania centralnych rozwiązań antywirusowych, monitoringu aktywności użytkowników, korelacji zdarzeń czy security,
  • wiedza na temat zabezpieczeń systemów informatycznych, bezpieczeństwa sieciowego, bezpieczeństwa aplikacji, zagrożeń i metod ich eliminacji,
  • podstawowa znajomość SQL, umiejętność tworzenia skryptów administracyjnych PowerShell, podstawy programowania,
  • rozumienie struktury systemu i umiejętność szybkiego diagnozowania, kojarzenia zdarzeń i podejmowania decyzji dot. sposobu usunięcia problemu,
  • dysponowanie zbiorem dobrych praktyk i procedur w zakresie zarządzania systemem informatycznym,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego oraz zdolności interpersonalne,
  • samodzielność, dyspozycyjność i umiejętność operatywnego działania również pod presją czasu.

MILE WIDZIANE:

  • znajomość Linuxa na poziomie umożliwiającym administrację serwerami www,
  • znajomość panelizacji Cpanel, Plesk.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU, A ZNAJDZIESZ:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę,
  • codzienny kontakt z ludźmi i technologią,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i programu podnoszenia kwalifikacji (bezpłatne szkolenia),
  • elastyczny czas pracy, w tym możliwość pracy zdalnej,
  • samochód służbowy i atrakcyjne wynagrodzenie oraz premiowanie - zależne od Twoich umiejętności i zaangażowania.

INFORMACJE DODATKOWE:

Wymiar etatu: pełny etat

Rodzaj umowy: umowa o pracę

Min. doświadczenie: 3 lata

Min. wykształcenie: średnie zawodowe

Wynagrodzenie: do ustalenia

Preferowana dostępność: 1 miesiąc

Specjalizacja: Administrator systemu informatycznego

Prosimy o aplikowanie poprzez poniższy przycisk:
IT Center