ManpowerGroup Sp. z o.o.

Specjalista IT

Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska pracy

  • Rozwiązywanie problemów w obrzasze IT według standardowych procedur operacyjnych;
  • Zarządzanie infrastrukturą informatyczną i wdrażanie nowego sprzętu;
  • Współpraca z pierwszą i trzecią linią wsparcia w celu skoordynowania działań
  • Eskalacja żądań zgodnie z procesem;
  • Zarządzanie zgłoszeniami, instalacja oprogramowania, konfiguracja, aktualizacja;
  • Utrzymanie i aktualizacja inwentaryzacji

Oferta

  • Możliwość zdobycie doświadczenia w organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku w obszarze IT oraz podniesienie kwalifikacji zawodowych w nowoczesnym środowisku informatycznym
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową
  • Pracę w standardowych godzinach biznesowych 8-16

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie kierunkowe (IT lub pochodne);
  • Dobra znajomość sprzętu komputerowego PC (deskopy, laptopy) i aplikacji Microsoft (win 7, 8, 10, MS Office)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Wysoki poziom samodzielności oraz umiejetność priorytetyzowania zadań
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials