Specjalista IT / Technical Support Specialist

Netz Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Netz Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną firm i instytucji, dostarczając zaawansowane i nowoczesne rozwiązania.

Outsourcing IT, helpdesk, bezpieczeństwo, dostawa, konfiguracja i serwis sprzętu oraz oprogramowania, doradztwo. Firmę tworzy zespół doświadczonych specjalistów IT z fachową wiedzą i bogatym doświadczeniem zdobytym przez kilkanaście lat praktyki i szkoleń. Netz współpracuje z najlepszymi: Lenovo, Microsoft, Dell, IBM, HP i inni.

W związku z dużym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

Twoje Zadania

  • Będziesz odpowiedzialny za zapewnienie obsługi pierwszej i drugiej linii wsparcia dla obsługiwanych przez NETZ klientów.
  • Będziesz konfigurował komputery, laptopy, serwery, macierze, urządzenia peryferyjne oraz sprzęt sieciowy.
  • Będziesz wspierał użytkowników w pracy na sprzęcie i użytkowaniu aplikacji.
  • Będziesz diagnozował i usuwał problemy w sprzęcie komputerowym.
  • Będziesz budował i utrzymywał dokumentację infrastruktury klientów.
  • Będziesz aktywnie uczestniczył w nowych projektach realizowanych przez zespół.

Czego oczekujemy?

  • Dobrej znajomości obsługi i konfiguracji systemów Microsoft (Windows, Windows Server) wraz z rolami
  • Znajomości rozwiązań MS Exchange, SharePoint, Office365, Azure
  • Znajomości topologii i zasad działania sieci, umiejętności zarządzania oraz konfiguracji rozwiązań sieciowych
  • Znajomości języka angielskiego min. w zakresie rozumienia dokumentacji technicznej
  • Umiejętności logicznego i analitycznego myślenia oraz optymalnego planowania własnego czasu
  • Zaangażowania, orientacji na klienta oraz chęci do nauki i współpracy zespołowej - to warunek konieczny
  • Prawa jazdy

Co proponujemy?

  • Pracę wśród doświadczonych specjalistów w zgranym zespole, który chętnie dzieli się wiedzą i doświadczeniem
  • Interesujący system premiowy
  • Udział w ciekawych i różnorodnych projektach
  • Dostęp do szkoleń, baz wiedzy i mentoring
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Możliwość poznania nowych technologii
  • Sprzęt niezbędny do realizacji powierzonych działań (laptop, smartfon)
  • Swobodną i miłą atmosferę w młodym i otwartym zespole
  • Różnorodne formy zatrudnienia

Jesteśmy również otwarci na kandydatów z mniejszym lub większym doświadczeniem.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj".

Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się jedynie z wybranymi kandydatami

Prezentacja firmy

Netz Sp. z o.o. zajmuje się profesjonalną obsługą informatyczną firm i i... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Kontrola jakości, Praca IT - Project Management, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis