Specjalista IT - Service Desk / Help Desk

DMK Studio Sp. j.

20-463 LUBLIN, lubelskie

Opis stanowiska pracy

- Wsparcie użytkowników aplikacji medycznych

- Obsługa zgłoszeń użytkowników w obszarze aplikacji

- Rozwiązywanie problemów związanych z funkcjonowaniem aplikacji

- Rozwiązywanie bieżących problemów związanych z działaniem sprzętu IT, siecią LAN, WAN

- Konfiguracja stacji roboczych, sieci komputerowych, instalowanie oprogramowania systemowego i narzędziowego na komputerach klientów

Zapewniamy:

Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji

Szkolenia z oprogramowania dziedzinowego dla medycyny (oprogramowanie KAMSOFT)

Szkolenie z systemu ofertowania i raportowania

Umowę o pracę po odbyciu okresu próbnego

Zdobycie doświadczenia w branży oprogramowania dla medycyny

Wymagania

Komunikatywność, łatwość nawiązywania relacji oraz wysoka kultura osobista

Umiejętność pracy pod presją czasu

Obsługa komputera w zakresie MS Office

Obsługa systemów WINDOWS 7 / Vista / 8 / 10

Praktyczna umiejętność podłączania i konfiguracji urządzeń peryferyjnych - drukarki, skanery itp.

Czynne prawo jazdy kat. B

Podstawowa znajomość języka HTML i SQL

Wymagania mile widziane:

Doświadczenia w pracy z obsługi systemów informatycznych dla medycyny

Podstawowa znajomość jednego z systemów firmy KAMSOFT: KS-SOMED / PPS / MEDIS

Umiejętność pracy z relacyjnymi bazami danych (Oracle, Firebird)

Mile widziane będzie doświadczenie w pracy we wsparciu klienta

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz.U. 1997 Nr 133 poz. 883, z późn. zm.)”

Prezentacja firmy

Jesteśmy lubelską drukarnią cyfrową świadczącą usługi druku cyfrowego w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
12/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems