Opis stanowiska pracy

  • wsparcie użytkowników w obsłudze systemów IT i rozwiązywanie bieżących problemów
  • nadzór nad poprawnym działaniem serwerów, komputerów, sieci komputerowej oraz urządzeń peryferyjnych
  • zarządzanie i konfiguracja kont ActiveDirectory
  • instalacja, konfiguracja oraz obsługa systemów operacyjnych z rodziny Windows
  • analiza i rozwiązywanie problemów z obszaru oprogramowania i sprzętu IT

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i realizowanych zadań
  • możliwość zdobywania nowych doświadczeń i ciągłego podnoszenia kompetencji zawodowych

Wymagania

  • wykształcenie kierunkowe
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum rok pracy w dziale IT)
  • praktyczna znajomość dotycząca  oprogramowania biurowego MS Office, systemów operacyjnych z rodziny Windows 7-10 , Windows Server oraz domeny Active Directory
  • znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci i systemów informatycznych
  • znajomość konfigurowania i obsługi sprzętu komputerowego
  • znajomość technologii sieciowych i konfiguracji sieci LAN/WAN
  • znajomość konfiguracji urządzeń wyposażonych w łączność Wi-Fi
  • umiejętność diagnozowania i rozwiązywania problemów
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym analizę dokumentacji technicznej
  • mile widziane prawo jazdy kat. B.

Prezentacja firmy

Istniejemy na rynku od 1990 roku i świadczymy usługi w zakresie serwisu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca IT - Hardware / Information Systems, Praca IT - Konsulting, Praca IT - Bazy danych, Praca IT - ERP, Praca IT - Programowanie / Analizy