SPECJALISTA IT DS. WSPARCIA UŻYTKOWNIKA

POLAQUA Sp. z o.o.

Piaseczno (Centrala firmy), mazowieckie

poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Piaseczno (Centrala firmy)

ZADANIA:

  • aktywne wsparcie użytkowników w zakresie środowiska Microsoft i telekomunikacji;
  • obsługa systemu zgłoszeń w aplikacji OTRS;
  • wsparcie użytkownika na podstawowym poziomie w aplikacjach biznesowych klasy ERP i kadrowo-płacowych;
  • utrzymanie i naprawa sprzętu informatycznego;
  • prowadzenie rejestru sprzętu i bieżąca obsługa dokumentacji finansowej;
  • stała współpraca z pozostałymi działami firmy.

WYMAGANIA:

  • ukończone studia wyższe kierunkowe;
  • min. 2 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale IT na podobnym stanowisku;
  • dobra znajomość administracji środowiska Microsoft (Exchange, Office, Active Directory);
  • podstawowa wiedza z zakresu sieci LAN i WAN;
  • gotowość do pracy w ruchomym czas pracy (w zakresie 8.00 – 18.00);
  • mile widziana znajomość wirtualizacji oraz systemów backupowych;
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • umiejętność pracy w zespole;
  • orientacja na wysoką jakość obsługi klienta wewnętrznego;
  • samodzielność i inicjatywa w działaniu.

OFERUJEMY:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia adekwatne do posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy;
  • stabilne zatrudnienie w grupie kapitałowej posiadającej ugruntowaną pozycję w Polsce i na rynkach międzynarodowych;
  • możliwość poszerzenia zawodowego doświadczenia we współpracy z zespołem specjalistów i ekspertów z Polski oraz Hiszpanii;
  • umowa o pracę + pakiet socjalny (w tym karta medyczna oraz ubezpieczenie na życie).
Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj (znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia) dołączając klauzulę o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych.