Specjalista inżynieryjno-techniczny w Zakładzie Stopów Metali Nieżelaznych

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Odlewnictwa

30-418 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

  1. Formułowanie tematyki prac badawczych i przygotowanie wniosków projektowych w konkursach krajowych i zagranicznych.
  2. Prowadzenie prac badawczych, rozwojowych i wdrożeniowych w zakresie technologii odlewniczych stopów metali nieżelaznych oraz metalowych materiałów kompozytowych.
  3. Realizacja zleceń produkcyjnych o charakterze doświadczalnym i prototypowym;
  4. Obsługa maszyn i urządzeń oraz specjalistycznej aparatury badawczej (po odpowiednim przeszkoleniu i/lub nabyciu odpowiednich uprawnień).
  5. Prowadzenie szkoleń i seminariów w zakresie odlewnictwa stopów metali nieżelaznych.
  6. Upowszechnianie wyników realizowanych prac, uczestnictwo w konferencjach naukowych krajowych i międzynarodowych.
  7. Dbanie o rozwój zawodowy poprzez ugruntowanie posiadanej wiedzy i jej stały rozwój.
  8. Aktywność w relacjach z partnerami naukowymi oraz przemysłowymi.

Wymagania

  1. Stopień magistra inżyniera w zakresie inżynierii materiałowej lub stopień naukowy doktora nauk technicznych.
  2. W przypadku posiadania stopnia magistra inżyniera mile widziany otwarty przewód doktorski.
  3. Własna inicjatywa, zaangażowanie i zainteresowanie pracą badawczą.
  4. Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu/kierowaniu pracami B+R (ze szczególnym uwzględnieniem projektów finansowanych przez NCBiR).
  5. Wskazana znajomość programów graficznych i/lub symulacyjnych.
  6. Biegła obsługa komputera oraz programów MS Office.
  7. Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Odlewnictwa stanowi zaplecze badawc... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/11/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Badania / Rozwój, Praca Inne, Praca Inżynieria