Specjalista/Inżynier ds. Utrzymania Ruchu

HRK S.A.

Dzierzoniów, dolnośląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

HRK S.A. dla jednego ze swoich kluczowych Klientów, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osoby na stanowisko:

Specjalista/Inżynier ds. Utrzymania RuchuMiejsce pracy: Dzierzoniów

Zadania:

  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem parku maszynowego
  • Szybkie reagowanie na awarie, komunikacja z produkcją oraz skuteczne usuwanie wszelkich usterek
  • Wprowadzanie rozwiązań zwiększających efektywność urządzeń i organizacji pracy
  • Planowanie i przeprowadzanie przeglądów okresowych
  • Podnoszenie sprawności serwisowanych urządzeń
  • Zamówienia i nadzór zaopatrzenia części zamiennych serwisowanych maszyn
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej
  • Współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi

Wymagania:

  • Wykształcenie minimum średnie techniczne - elektryczne i/lub mechaniczne
  • Kilkuletnie doświadczenie na stanowisku specjalisty lub inżyniera ds. utrzymania ruchu
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • Uprawnienia SEP do 1kV – E1, uprawnienia E2 i E3 mile widziane
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji
  • Umiejętność diagnozowania przyczyn powstawania awarii w układach automatyki, napędów elektrycznych i pneumatyki
  • Umiejętność napraw elektrycznych i elektromechanicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność korzystania ze schematów mechanicznych i elektrycznych

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów
  • Stabilizacja zatrudnienia
  • Możliwość awansu i rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.