Specjalista / Inżynier ds. Serwisu - rekrutacja online

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista / Inżynier ds. SerwisuMiejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Diagnostyka, naprawa i obsługa techniczna maszyn w sektorze oczyszczania ścieków komunalnych i przemysłowych.
  • Wykonywanie przeglądów technicznych.
  • Nadzór nad stanem techicznym maszyn.
  • Praca delegacyjna w obszarze całej Polski.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne.
  • Podstawowa znajomość zagadnień elektromechaniki i elektroniki.
  • Mile widziane doświadczenie w branży sanitarnej/ ochrony środowiska.
  • Prawo jazdy kat B.
  • Gotowość do pracy w terenie (serwis mobilny).
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Praca w zgranym i doświadczonym zespole.
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Praca w systemie home office.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.