Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/20/0879

Obowiązki:

- przeprowadzanie postępowania o udzielenie zamówień publicznych realizowanych przez Wojewódzką Stację Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży;
- przygotowywanie, prowadzenie i przechowywanie dokumentacji przydzielonych postępowań o udzielenie zamówienia publicznego oraz zapewnianie prawidłowej obsługi pracy komisji przetargowych w postępowaniach o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu;
- weryfikowanie wniosków komórek organizacyjnych Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łomży o przeprowadzenie postępowań o udzielenie zamówienia publicznego lub konkursu;
- przygotowywanie projektów stanowisk dotyczących środków ochrony prawnej w postępowaniach odwoławczych przed Krajową Izbą Odwoławczą;
- opracowywanie projektów ogłoszeń oraz Specyfikacji Istotnych Warunków Zamówienia i informacji wymaganych dla danego trybu postępowania o udzielenie zamówień publicznych oraz przekazywanie ich do publikacji zgodnie z wymogami ustawy Prawo zamówień publicznych;
- przygotowywanie dokumentacji oraz opracowywanie projektów wyjaśnień na potrzeby postępowania kontrolnego z zakresu realizacji ustawy Prawo zamówień publicznych.

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat), brak

Pozostałe wymagania:

  • WYMAGANIA: wykształcenie wyższe (odpowiednie do proponowanego stanowiska pracy); doświadczenie zawodowe/ staż pracy: co najmniej rok, uprawnienia/umiejętności: ukończony- co najmniej: kurs z zamówień publicznych; znajomość ustawy Prawo zamówień publicznych; znajomość obsługi urządzeń biurowych, informatycznych oraz programów Microsoft Office, w tym Excel; wiedza z zakresu zasad sporządzania dokumentacji przetargowej; dodatkowe wymagania: znajomość ustawy o Państwowym Ratownictwie Medycznym; znajomość ustawy o dostępie do informacji publicznej.

Miejsce pracy: Szosa Zambrowska 1/19, 18-400 Łomża, powiat: m. Łomża, woj: podlaskie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 1

Wymagane dokumenty: List motywacyjny oraz życiorys (CV) z następującymi dokumentami: -kopia dyplomu wyższej uczelni; -kopie dokumentów potwierdzających doświadczenie zawodowe (świadectwa pracy, zaświadczenia o zatrudnieniu); -kopie dokumentów potwierdzających dodatkowe kwalifikacje (ukończone studia podyplomowe, kursy, certyfikaty umiejętności lub certyfikaty językowe); -oświadczenie kandydata o korzystaniu z pełni praw publicznych; -oświadczenie kandydata o niekaralności za przestępstwa popełnione umyślnie; -oświadczenie kandydata o stanie zdrowia pozwalającym na pracę na wskazanym stanowisku (w przypadku zatrudnienia, kandydat zostanie skierowany na badania lekarskie wstępne do wskazanego lekarza medycyny pracy). *W przypadku zatrudnienia, kandydat zostanie zobowiązany do przedłożenia do wglądu pracodawcy oryginału dokumentów. *Wymagane dokumenty aplikacyjne: list motywacyjny i CV powinny być opatrzone podpisanym oświadczeniem kandydata: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych. *Komplet dokumentów w zamkniętej kopercie z dopiskiem: nabór na stanowisko ds. zamówień publicznych należy składać osobiście w siedzibie Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej w Łomży (sekretariat) lub drogą pocztową na adres: Wojewódzka Stacja Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży ul. Szosa Zambrowska 1/19 18-400 Łomża w terminie do dnia 02 października 2020 r. (liczy się data wpływu do Wojewódzkiej Stacji Pogotowia Ratunkowego Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łomży). *szczegółowe informacje o ogłoszeniu można znaleźć na stronie: https://pogotowie.lomza.pl/?p=1551

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Adres www: http://www.pogotowie.lomza.pl/

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy