Specjalista Informatyk - b.atrakcyjne warunki zatrudnienia

Agencja Zatrudnienia KS Service

Szczecin, Stargard, Gryfino, Police, Goleniów, zachodniopomorskie

Miejsce pracy: Szczecin, Stargard, Gryfino, Police, Goleniów

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie, wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i kwalifikacji
  • wolne weekendy! pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16 lub 10-18
  • premie roczne zależne od wyników oraz kondycji finansowej firmy
  • comiesięczne spotkania integracyjne dofinansowane przez Pracodawcę
  • prywatną opiekę zdrowotną
  • indywidualny rozwój oraz szkolenia szyte na miarę
  • pracę w międzynarodowej strukturze

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • znajomość Microsoft Windows/ Microsoft Office
  • doświadczenie w obsłudze i naprawie sprzętu komputerowego
  • wykształcenie wyższe związane z branżą IT
  • znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym

Główne zadania:

  • przygotowywanie nowych stanowisk pracy oraz wsparcie techniczne wszystkich pracowników
  • szkolenie pracowników w zakresie IT Policy
  • współudział w projektach wewnętrznych: strona internetowa, dbanie i podnoszenie poziomu bezpieczeństwa obecnych systemów

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.