Specjalista HR z językiem ukraińskim

Progres Sp. z o.o. Sp. k.

Wykroty, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

• Koordynowanie komunikacji między liderami działów a pracownikami z Ukrainy
• Prowadzenie procesów rekrutacyjnych
• Współpraca z agencjami pracy tymczasowej – koordynacja zatrudnienia pracowników
• Wsparcie komunikacji w organizacji
• Współtworzenie i udział w projektach HR
• Monitorowanie, raportowanie i analiza wskaźników HR

Wymagania

• Znajomości języka ukraińskiego i polskiego -poziomu umożliwiającego swobodną komunikację
• Doświadczenia w pracy biurowej w administracji, dziale personalnym.
• Wykształcenia wyższego
• Znajomość j. angielskiego będzie atutem
• Znajomości obsługi komputera (pakiet MS Office)
• Samodzielności i inicjatywy w podejmowaniu działań

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/07/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Premie, dodatki:
benefity
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja