Specjalista Google Adwords

HRO Personnel

02-670 Warszawa, mazowieckie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko:

Aktualnie szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: 02-670 Warszawa

Obowiązki:
Współudział w budowaniu strategii marketingowej firmy
Tworzenie i realizacja kampanii Google Ads
Optymalizacja kampanii internetowych
Raportowanie kampanii do Zarządu firmy
Współpraca z działem marketingu.

Wymagania:
Doświadczenie w samodzielnej realizacji kampanii Google Ads
Umiejętność optymalizacji kampanii pod kątem konwersji
Znajomość Edytora Google Ads
Znajomość Google Analytics i Google Tag Manager, Google AdWords, Google Search Console
Znajomość języka angielskiego
Komunikatywność, zaangażowanie i sumienność
Dodatkowym atutem będzie posiadanie certyfikatów Google.

Oferta:
Umowa o pracę (3 miesiące okres próbny, następnie na czas określony)
Atrakcyjne wynagrodzenie
Elastyczne podejście do organizacji pracy
Niezbędne narzędzia do pracy
Możliwość rozwoju i zdobywania nowych doświadczeń.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.