Specjalista/główny specjalista ds. stron internetowych

Małopolski Instytut Kultury w Krakowie

30-233 Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

• Tworzenie i optymalizacja szablonów Wordpress na podstawie projektów graficznych

• Tworzenie, rozwijanie i monitorowanie aplikacji internetowych w technologiach i językach: HTML5, CSS3, Javascript, PHP

• Diagnozowanie i naprawianie błędów stron WWW

• Tworzenie, optymalizowanie i monitorowanie warstwy front-end oraz warstwy back-end aplikacji internetowych (strony WWW oraz aplikacje webowe – np. systemy rejestracji)

• Przeprowadzanie analiz specyfikacji technicznych dot. aplikacji mobilnych, stron WWW i aplikacji webowych

• Opracowywanie koncepcji nowych stron WWW w porozumieniu z koordynatorami merytorycznymi i dyrektorem MIK

• Optymalizacja istniejących stron WWW w porozumieniu z koordynatorami merytorycznymi i dyrektorem MIK

• Administrowanie i aktualizowanie stron WWW

• Tworzenie kopii bezpieczeństwa stron WWW

• Opracowywanie i monitorowanie statystyk oglądalności stron WWW

• Prowadzenie szkoleń i wsparcie techniczne dla zespołu MIK z zakresu obsługi stron WWW

• Tworzenie makiet funkcjonalnych stron internetowych w porozumieniu z koordynatorami merytorycznymi i dyrektorem MIK

Oferujemy:

• Samodzielność w działaniu

• Pracę w instytucji o ugruntowanej pozycji

• Bardzo dobrą atmosferę pracy

• Możliwość rozwoju i podejmowania wyzwań zawodowych

• Stabilne zatrudnienie

• Pakiet świadczeń socjalnych

Wymagania

Oczekiwania:

• Wykształcenie wyższe

• Minimum 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

• Znajomość HTML5/CSS3

• Znajomość CMS Wordpress, umożliwiająca modyfikację szablonów

• Podstawowa znajomość PHP wykorzystywana w szablonach Wordpress

• Znajomość współczesnych trendów dotyczących aplikacji mobilnych, stron WWW i aplikacji webowych, a także monitorowanie rozwoju tych technologii

• Solidność, dokładność i elastyczność w organizowaniu czasu pracy

• Umiejętność pracy w zespole i pracy zadaniowej/projektowej

• Umiejętność pracy pod presją (czasu, zadań i ich celów)

• Konstruktywne podejście do trudności napotykanych podczas realizacji zadań

• Odpowiedzialność, rzetelność i samodzielność w działaniu

• Inicjatywa, umiejętność organizacji pracy i radzenia sobie z wielozadaniowością

• Otwartość na nowe pomysły i gotowość do podejmowania wyzwań

• Zaangażowanie i pasja

• Wysoka kultura osobista

Mile widziane:

• Doświadczenie w zakresie tworzenia aplikacji internetowych w technologiach i językach: HTML5, CSS3, Javascript, PHP

• Znajomość frameworku Bootstrap

• Znajomość Google Analytics, Google Search Console

• Znajomość zagadnień związanych z Web Accessibility

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego w terminie do 16 października 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV poniższej klauzuli lub równoważnej w treści:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez Małopolski Instytut Kultury w Krakowie, siedziba: ul. 28 Lipca 1943 nr 17C, 30-233 Kraków, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji i archiwizacji, zgodnie z przepisami Ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn. Dz. U. 2015, poz. 2135 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania. Dane zostały podane dobrowolnie.

Oferty niezawierające zgody na przetwarzanie danych nie będą rozpatrywane.

Prezentacja firmy

Jesteśmy samorządową instytucją kultury Województwa Małopolskiego... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca IT - Programowanie / Analizy