Opis stanowiska pracy

Do obowiązków na tym stanowisku będą należeć:

  • Pozyskiwanie i wprowadzanie danych wektorowych niezbędnych do produkcji map cyfrowych zasilających system nawigacji samochodowej AutoMapa i portal Targeo.
  • Aktualizacja danych wektorowych
  • Wprowadzanie blokad czasowych do systemu GIS
  • Uczestniczenie w innych pracach wynikających z bieżącego funkcjonowania zespołu

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu geodezji, kartografii, fotogrametrii, teledetekcji lub podobne
  • Minimum roczne doświadczenie w pracy z systemami informacji przestrzennej
  • Doświadczenie w pracy z co najmniej jednym z programów: Geomedia, ArcGIS, MapInfo, QGIS
  • Praktyczna znajomość standardów stosowanych w bazach GIS
  • Dokładność, rzetelność i samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość języka SQL
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych (MS SQL Server, PostgreSQL)
  • Prawo jazdy kat. B (gotowość do wyjazdów służbowych)

Prezentacja firmy

AutoMapa sp. z o.o. jest producentem rozwiązań informatycznych w ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/10/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca IT - Bazy danych, Praca Inżynieria