Specjalista Facebook Ads, Częstochowa / Reklama Social Media

NetArch Sp. z o.o.

Częstochowa, śląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja marketingu internetowego Sempai,
zgrany zespół z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży,
poszukuje samodzielnego kandydata na stanowisko:

=== Specjalista Facebook Ads, Częstochowa ===

= Zakres obowiązków / oferujemy:

- prowadzenie, optymalizacja i raportowanie kampanii Facebook Ads dla klientów firmy
- współpraca w zgranym zespole ze specjalistami w dziedzinach SEM, FB Ads
- wsparcie przy pozyskiwaniu nowych klientów: pomysły, analizy, prognozy

Wymagania

= Wymagania / oczekiwania:

- zainteresowanie marketingiem internetowym, Facebook Ads
- doświadczenie i kreatywne podejście do reklamy na FB
- zdolności analityczne, Google Analytics
- sprawna praca w arkuszu kalkulacyjnym
- umiejętność organizacji pracy, współpracy
- język angielski na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej

Prezentacja firmy

Jesteśmy średniej wielkości agencją interaktywną specjalizującą się w pr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
3 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
TAK
Branża / kategoria:
Praca Reklama / Komunikacja