Specjalista Energetyk

Hays Poland

Sosnowiec, śląskie

Hays Poland

Sosnowiec
Sosnowiec
NR REF.: 1154453

Dla Naszego Klienta z branży automotive, poszukujemy kandydatów na stanowisko Specjalisty Energetyka, do zakładu produkcyjnego zlokalizowanego w okolicy Sosnowca.

Zadania:

  • Planowanie remontów i przeglądów instalacji energetycznych
  • Współpraca i nadzór nad pracami firm zewnętrznych
  • Diagnostyka oraz usprawnianie układu energetycznego
  • Monitorowanie oraz redukcja zużycia mediów w zakładzie
  • Kontrola i ulepszanie elementów oraz procedur bezpieczeństwa i ochrony środowiska

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne (kierunkowe)
  • Min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Uprawnienia SEP
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę na jedną zmianę
  • Karta sportowa
  • Opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Świadczenia socjalne
  • System premiowy i nagrody
  • Dofinansowana stołówka pracownicza
  • Możliwość uczestnictwa w kursach i szkoleniach

Osoby zainteresowane zachęcamy do aplikowania.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Hays Poland

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy