Specjalista – energetyk/elektryk

Sanpro Synergy Sp. z o.o.

Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – ArcelorMittal Poland - największego producenta stali w Polsce, osób na stanowisko:
SPECJALISTA – ENERGETYK/ELEKTRYK

Miejsce wykonywania pracy:
Chorzów

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- konkurencyjne wynagrodzenie, dobrane indywidualnie do kompetencji,
- posiłki,
- bogaty pakiet socjalny np. „wczasy pod gruszą”,
- dofinansowanie do karty multisport,
- możliwość udziału w szkoleniach, zdobywaniu uprawnień,
- grupowe ubezpieczenie na preferencyjnych warunkach.

Zakres obowiązków:
- udział w projektach remontowych związanych z zakresem elektrycznym i energetycznym,
- ocena techniczna ofert i przeprowadzanie ustaleń technicznych z potencjalnymi wykonawcami,
- nadzór techniczny nad pracami firm zewnętrznych oraz nadzór nad dokumentacją UR,
- udział we wdrażaniu WCM.

Wymagania

- wykształcenie wyższe na kierunku związanym z elektryką lub energetyką,
- doświadczenie zawodowe,
- wiedza na temat WCM,
- znajomość SAP,
- język angielski w stopniu komunikatywnym,
- prawo jazdy kat. B,
- komunikatywność,
- organizacja własnej pracy oraz praca w zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji przez wiadomość
lub
dostarczyć osobiście do biura
ul. Piłsudskiego 90, 41-308 Dąbrowa Górnicza
Budynek UNITECH1
Poniedziałek - Piątek
7.00-16.00

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Na aplikacji prosimy o zawarcie następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę dla Sanpro Synergy Sp. z o.o. na przetwarzanie podanych przeze mnie w dokumentach aplikacyjnych danych osobowych dla potrzeb związanych z realizacją: procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych i nieokreślonych na obecną chwilę procesów rekrutacyjnych, które odbędą się w okresie najbliższych 5 lat. Każdą z wyrażonych wyżej zgód mogę w każdej chwili cofnąć.

Prezentacja firmy

Firma Sanpro Synergy Sp. z o.o. poszukuje dla jednego z Klientów – Arcel... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/06/2022
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Energetyka, Praca Inne, Praca Przemysł ciężki / Wydobywczy