Specjalista / Ekspert Rekrutacji Stałych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

• Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji kandydatów za pomocą nowoczesnych metod i kanałów rekrutacyjnych dla klientów biura,
• Zarządzanie procesami rekrutacji stałych na średnie i wyższe stanowiska,
• Budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z aktywnymi klientami,
• Odpowiedzialność za wykonanie indywidualnego budżetu miesięcznego i rocznego,
• Prowadzenie rekrutacji metodą Direct Search w 70 % procesów,
• Budowanie oraz zarządzanie bazą kandydatów dopasowaną do potencjału klientów,
• Praca nad doskonaleniem bieżących metod rekrutacyjnych,

Nasze oczekiwania:

• Doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu rekrutacji minimum 3 lata,
• Doświadczenie w zarządzaniu projektami rekrutacyjnymi dla klientów z różnych branż,
• Znajomość i umiejętność wykorzystywanie w procesie różnych narzędzi, takich jak testy kompetencji, potencjału, zachowań,
• Duża dojrzałość biznesowa i otwartość na ludzi,
• Dobra znajomość j. angielskiego, minimum B2 - warunek konieczny,
• Kreatywność w prowadzeniu procesów i poszukiwaniu kandydatów,
• Dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów i wielozadaniowość,
• Dynamiczna osobowość, postawa pro aktywna, zorientowana na podejmowanie wyzwań i ciągły rozwój zawodowy,

To co oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
• Pracę w dynamicznym, doświadczonym i młodym zespole od którego dużo się nauczysz i będziesz mógł dzielić się swoją wiedzą,
• Atrakcyjny system wynagradzania podstawa i premia + benefity,
• Możliwość pracy na różnych ciekawych projektach dla prestiżowych klientów,
• Niekonwencjonalne pomysły, np. na świętowanie Twoich urodzin, spędzanie wakacyjnych piątków, czy celebrowanie jubileuszu pracy,
• lokalizacja Biura: Warszawa - okolice Ronda ONZ.

Numer referencyjny: SERS/WA2/2018
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.