Specjalista e-commerce

Adecco Poland Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Radom

Miejsce pracy: STARACHOWICE

Zakres obowiązków:

  • Określenie oraz wyznaczenie strategii sprzedaży on-line
  • Zarządzanie sklepem internetowym i dalszy rozwój w dziedzinie e-commerce
  • Zarządzanie bazą danych oferowanych produktów
  • Nadzór na ofertami handlowymi oraz całościowym procesem realizacji zamówień
  • Przygotowywanie i aktualizowanie stron produktowych
  • Udział w akcjach promocyjnych i reklamowych - od strony organizacyjnej
  • Wsparcie techniczne i handlowe dla klienta

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • Doświadczenie w zakresie sprzedaży i obsługi Klienta (segment techniczny)
  • Znajomość zasad marketingu internetowego
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu Microsoft Office
  • Umiejętności obsługi platform sprzedażowych e-commerce

Nasz Klient oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • Jasno wyznaczona ścieżka rozwoju zawodowego
  • Szkolenia, również w międzynarodowym środowisku

Numer referencyjny: SEC/02/2021/AL
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.