IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Specjalista E-commerce

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • wsparcie w rozwoju sprzedaży internetowej produktów firmy (marketplace)
  • analiza i monitorowanie rynku oraz aktywności klientów
  • wsparcie w rozwoju platformy e-commerce, wdrożeniu nowych rozwiązań

Firma oferuje:

  • elastyczne warunki współpracy - umowa o pracę lub kontrakt B2B
  • realny wspływ na rozwój firmy
  • elastyczny czas pracy
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy
  • biuro w samym centrum miasta

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w obszarze e-commerce np. prowadzenie własnego sklepu internetowego lub praca w marketplace
  • doświadczenie w sprzedaży produktów na platformach sprzedażowych jak Allegro, eBay, inne
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność w działaniu
  • zorientowanie na realizację celu
  • kreatywność, proponowanie rozwiązań

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.