Specjalista działu wsparcia klienta

Transcom Worldwide Poland Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

Jesteśmy liderem sektora BPO (Business Process Outsourcing) w Polsce i na świecie. Specjalizujemy się w dziedzinie telefonicznej obsługi klienta. Nasze wieloletnie doświadczenie opieramy na fundamentach 53 oddziałów, zlokalizowanych w 21 krajach na całym świecie.

Nasze motto to #więcejniżpraca, bo w Transcom możesz więcej i otrzymujesz więcej. Tworzymy wielokulturowy, zgrany zespół ludzi z pasją, którzy dbają o to, aby praca była także przyjemnością. Pozytywna energia i nastawienie na cel jest w Transcom kluczem do sukcesu. Jeśli czujesz, że nadszedł czas na rozwój Twojej kariery, dołącz do nas jako:

Zadania:

  • telefoniczne wsparcie klienta,
  • udzielanie informacji,
  • rozwiązywanie problemów,
  • przekierowywanie połączeń do odpowiednich działów.

Profil kandydata:

  • otwarty, komunikatywny, lubi kontakt z ludźmi i łatwo go nawiązuje,
  • chce nabyć lub rozwinąć kompetencje związane z obsługą klienta,
  • ma odpowiedzialne podejście do wykonywanych obowiązków.

Nie wymagamy od Ciebie doświadczenia! Zanim podejmiesz u nas zatrudnienie odbędziesz szkolenie wstępne, które ma na celu przygotować Ciebie kompleksowo do pracy. Jednocześnie pamiętaj o tym, że płacimy tobie za twój czas na każdym szkoleniu :)

Czego możesz od nas oczekiwać?

  • atrakcyjnego wynagrodzenia składającego się z części stałej oraz prowizji,
  • możliwość pracy w elastycznych godzinach od poniedziałku do piątku,
  • profesjonalnych szkoleń na których nauczymy Cię m.in. naszej oferty czy też pracy z klientem.
  • jasno określona ścieżka kariery dla każdego konsultanta,
  • benefity m.in. dofinansowanie do karty Multisport, zniżki dla naszych pracowników u naszych partnerów (m.in. escape room, kawiarnie, bilard, kręgle), dofinansowanie do biletu miejskiego itd.
  • relax room, strefa PlayStation oraz atrakcyjne wydarzenia w firmie
  • dynamiczną pracę w przyjaznej atmosferze

Chcesz spróbować? Wpadnij i zobacz jak pracują najlepsi! :)

CV wyślij klikając w przycisk "Aplikuj".

Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dodanie klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."

Prezentacja firmy

Transcom Worldwide Poland należy do grupy Transcom Worldwide - gl... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
22/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Call Center / Telemarketing, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Obsługa klienta, Praca Sprzedaż - Przedstawiciele handlowi, Praca BPO / outsourcing