Specjalista Działu Treasury

Sixt rent a car

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

  • Weryfikacja i obsługa harmonogramów spłat do instytucji finansowych (banki, firmy leasingowe, fundusze inwestycyjne)
  • Bieżąca współpraca z instytucjami finansowymi w ramach obsługi umów kredytowych, pożyczkowych i leasingowych
  • Przygotowywanie raportów i informacji na potrzeby instytucji finansujących
  • Uzgodnienia rozrachunków i potwierdzenia sald z bankami i firmami leasingowymi
  • Przygotowanie wniosków kredytowych / leasingowych
  • Realizacja przelewów bankowych w ramach płatności rat z tytułu zobowiązań finansowych
  • Obsługa faktoringu

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe Finanse / Ekonomia
  • 1-2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Umiejętność obsługi systemów bankowości elektronicznej dla firm
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - w szczególności: Excel
  • Bardzo dobrze rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia i wyciągania wniosków
  • Samodzielność oraz bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokie kompetencje komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego mile widziana

Oferujemy:

  • Pełną wyzwań pracę na samodzielnym stanowisku w rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu

Słowa kluczowe: Treasury, Treasury accountant, Treasury manager, Specjalista ds. Treasury, Księgowy, Główny księgowy

Prezentacja firmy

Informacje o Sixt AG<br/><br/>Sixt AG, jest międzynarodowym dosta... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Inne