Specjalista Działu Remontów i Inwestycji

HRK S.A.

Radom, mazowieckie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -
Specjalista Działu Remontów i InwestycjiMiejsce pracy: Radom

Zadania:

  • Nadzór nad eksploatacją i konserwacją urządzeń oraz instalacji: ogrzewania, wentylacji i klimatyzacji, wod. Kan., sprężonego powietrza oraz sieci i przyłączy na terenie firmy,
  • Planowanie przeglądów okresowych,
  • Wnioskowanie zakresu remontów i modernizacji instalacji oraz urządzeń,
  • Nadzór nad wykonawstwem przeglądów okresowych i remontów,
  • Przygotowanie umów wykonawczych i rozliczeń finansowych nadzorowanych robót,
  • Analiza zużycia energio elektrycznej, cieplnej, wody oraz jakości ścieków,
  • Prowadzenie dokumentacji dotyczącej przeglądów i konserwacji,
  • Aktywne asystowanie przy realizacji zdań działu Remontów i Inwestycji.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe,
  • 5 lat praktyki w zakresie nadzoru nad obsługą instalacji,
  • Znajomość języka angielskiego,
  • Obsługa komputera.

Oferujemy:

  • Miłą atmosferę pracy w firmie o dobrej opinii, ze stabilną sytuacją na rynku,
  • Pracę w zespole profesjonalistów,
  • Pełen pakiet benefitów.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.