Specjalista działu produkcji

Beetsma Sp. z o.o.

Radom, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Obecnie dla naszego Klienta, producenta pasów startowych, przeszkód lotniczych oraz helipadów poszukujemy osoby na stanowisko:
Samodzielny Specjalista Działu Produkcji, zadania:
- Prowadzenie gospodarki magazynowej
- prowadzenie ewidencji magazynowej w systemie komputerowym
- Przygotowanie co miesięcznego zestawienia zbiorczego zamknięcia miesiąca oraz uzgadnianie wartości magazynów z działem Księgowym
- Przestrzeganie fizycznej lokalizacji elementów na magazynie zależnie od przeznaczenia wg. procesu obiegu towarów/materiałów/wyrobów gotowych firm
- Kontrola Jakości materiałów, półproduktów i wyrobów gotowych przyjmowanych na magazyn wg. Instrukcji / standardów firmy.
- Zgłaszanie do Kierownictwa wszelkich odstępstw od norm jakościowych przyjętych w firmie, odsyłanie do dostawców produktów/podzespołów nie zaakceptowanych w procesie kontroli jakości.

Wymagania:
- Samodzielność w realizacji obowiązków - mile widziana wcześniejsza praca na stanowisku magazyniera
- Przywiązanie do szczegółów, sumienność, rzetelność, uczciwość
- Wysokie zdolności interpersonalne
- Sumienna praca z dokumentacją
- Prawo jazdy z doświadczeniem
- Umiejętność obsługi Microsoft Office będzie dodatkowym atutem
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem (dodatkowe wynagrodzenie)

- Stałą umowę (po okresie próbnym - 6 msc.) i dobre warunki płacowe adekwatne do umiejętności, zaangażowania i efektów pracy.

- Ciekawą pracę w nowoczesnej, prężnie rozwijającej się firmie nowych technologii infrastruktury lotniczej

- Możliwość rozwoju w ramach struktur firmowych

Prezentacja firmy

Firma Beetsma funkcjonuje na rynku polskim od 2004 roku, natomias... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
15/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Logistyka